Víno jako firemní dárek

Dárková vína pro zaměstnance či kolegy

Chcete na Vánoce obdarovat své zaměstnance či kolegy? Hledáte vhodnou odměnu za jejich celoroční práci a zároveň jim udělat dárkem radost?

 

Nemáte však čas řešit nákup a výběr ideálního dárku? Máme pro Vás rychlé a snadné řešení.

 

Lepší víno s vynikající chutí i kvalitou, navíc s děkovnou etiketou. Veškerý nákup můžeme vyřešit už během několika minut po telefonu. Stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt níže, my Vám obratem zavoláme a celou objednávku společně snadno vyřešíme.

 Lahev vypadá jako dárek krásně, avšak nezapomeňte, že pěkná etiketa nedělá vše a důležitá je také kvalita samotného vína. Můžete v supermarketu koupit lahev za 80 Kč, ale tím nikoho neokouzlíte. Kvalitním a vhodně zvoleným dárkem dáváte druhému najevo, že si ho vážíte a z levného vína „wau“ dárek neuděláte. Proto u nás naleznete pouze lepší vína od opravdových vinařských mistrů!
 
 
 
Dárková bedna s víny


Potisk etikety

Zajišťujeme i potisk lahví podle vaší představy. Potisk etikety na míru zajišťujeme již od 10 kusů, popř. podle dohody. Stačí, když nás kontaktujete a předáte nám Vaši představu. O vše ostatní se postaráme.

 Jak celá objednávka funguje?

1. krok

Zašlete nám na sebe nezávisle kontakt. Případně nám v krátkosti připište Vaši cenovou představu i pro kolik osob dárkové víno chcete. / Nebo se zaregistrujte v našem e-shopu ZDE jako typ zákazníka Velkoobchodní odběratel a můžete nakupovat lepší víno ve větším za zvýhodněné ceny kdykoliv.

2. krok

Obratem Vám zavoláme a společně vybereme lepší víno pro Vaše kolegy či zaměstnance. Dohodneme se na vhodné etiketě, kam máme víno dodat i na ceně a máte hotovo. Dárek máte vyřešený.

3. krok 

Připravíme pro Vás vína, zabalíme a odesíláme na Vámi zvolenou adresu.
 

Zanechte nám na sebe kontakt pomocí formuláře níže.